Pasen hebben we niet met Bollo gevierd. Op goede vrijdag vertrokken we naar huis. Toen Jezus opstond op zondag (haalde de jongste onze opvoeding naar boven), doopten wij onszelf de zee in, de bijbelverhalen zo wel door elkaar halend.

Maar dat pasen een nieuw begin inluidt is ons goed bekend. En dat werd onderstreept op derde paasdag, toen (tijdens het uitpakken van de laatste koffers) er 7 bouwvakkers verschenen, met houwelen.
We hadden eerst eigenlijk een uitbouw in gedachten, als verbouwing.

Maar met een inbouw zijn we zeker zo blij, een beetje déconsumeren, terrein aan de natuur teruggeven, en vooral ook dat we dankbaar waren dát er überhaupt bouwvakkers gekomen zijn. Morgen komen ze het water aansluiten. Wij gaan dan afstoffen en aan ons nieuwe leven beginnen.